Nowy radiowóz w suwalskiej komendzie - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy radiowóz w suwalskiej komendzie

Data publikacji 14.01.2018

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński przekazał dzisiaj suwalskim policjantom nowy pojazd służbowy. Radiowóz na co dzień będzie wykorzystywany w służbie przez funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Dzisiaj, na placu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach, podczas uroczystości związanych z poświęceniem placu budowy Komendy Miejskiej PSP i Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Suwałkach, w obecności Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza, odbyło się przekazanie nowego radiowozu suwalskim policjantom.

Tabor Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wzbogacił się o pojazd marki BMW (2000 cm3, 252 KM). Pieniądze na zakup auta pochodziły z budżetu Komendy Głównej Policji.

Pan Minister, w asyście szefa podlaskiej Policji, przekazał policjantom ruchu drogowego kluczyki do nowego radiowozu. Podkreślił, że efektywne jego użytkowanie przyczyni się do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i powiatu suwalskiego.