KMP Suwałki

Blok KWP

Konkurs - Portret Podlaskiej Policji
Konkurs dla uczniów klas I-III szkół podstawowych
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Mapa zagrożeń
przemoc
Zagrożenia zimowe
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Niebieska linia
Moja Komenda
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. Kaskadowy pomiar prędkości w Suwałkach

  Suwalscy policjanci, dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, kontrolowali prędkość z jaką poruszały się pojazdy na drogach powiatu suwalskiego. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość i nieprawidłowo wykonywane manewry, to wciąż główne przyczyny wypadków drogowych.

 2. Konkurs dla uczniów klas I-III szkół podstawowych

  Uwaga szkoły podstawowe – trwa policyjny konkurs na „Rymowankę – Zachęcankę”. Zachęcamy uczniów klas I-III szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie Komendy Głównej Policji pn. „Rymowanka – Zachęcanka”.

 3. Ogólnopolskie działania „Kaskadowy pomiar prędkości”.

  Dzisiaj w całym kraju policjanci ruchu drogowego prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Główne cele działań to uświadamianie kierującym pojazdami, że nadmierna prędkość jest podstawową przyczyną wypadków drogowych, która prowadzi do tragicznych w skutkach zdarzeń, a także wyegzekwowanie od kierujących przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości.

 4. Policyjne kontrole autobusów wyruszających na wycieczki

  Wraz z nadejściem wiosny ruszył sezon na wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży. W trakcie ostatniego tygodnia policjanci suwalskiej „drogówki” skontrolowali przed podróżą dwanaście autokarów.

 5. Policjanci odzyskali skradziony pojazd i zatrzymali złodzieja

  Suwalscy policjanci zatrzymali 25- latka, podejrzanego o kradzież forda. Jak się okazało złodziej jeździł pojazdem nie mając do tego uprawnień i pijany zasnął za kierownicą. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 6. Zderzenie dwóch rowerzystów. Apelujemy o rozsądek i wzajemny szacunek

  W Suwałkach, przy ul. Utrata doszło do zdarzenia z udziałem dwóch rowerzystów. Okazało się, że jeden z nich miał niemal 0,7 promila alkoholu w organizmie. Apelujemy o rozsądek i wzajemny szacunek na drodze.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane