KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Mapa zagrożeń
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Niebieska linia
Moja Komenda
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. Był pijany, nie miał odblasków i szedł krajową 8

  O dużym szczęściu może mówić 25-latek, którego w nocy na drodze krajowej nr 8 zauważył kierowca ciężarówki i poinformował o tym fakcie suwalskich policjantów. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Nie posiadał też żadnych elementów odblaskowych.

 2. Policjanci odwiedzili uczestików Warsztatów Terapii Zajęciowej w Suwałkach

  Przedstawiciele suwalskiej Policji przeprowadzili spotkanie profilaktyczno- edukacyjne z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Suwałkach.

 3. Obowiązkowe odblaski dla pieszych!

  Policjanci suwalskiej drogówki przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym powinna, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 4. Trzech piratów drogowych straciło prawo jazdy w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy trzem kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Zostali zatrzymani w miejscach zaznaczonych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 5. Działania "Dyskoteka" na Suwalszczyźnie

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach włączyli się do ogólnowojewódzkiech działań „Dyskoteka”. Celem akcji było przede wszystkim ograniczenie zdarzeń drogowych, a co za tym idzie także liczby osób poszkodowanych w wypadkach. Mundurowi koncentrowali się na ujawnianiu i eliminowaniu z ruchu kierowców pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Szczególną uwagę funkcjonariusze zwracali na prędkość.

 6. Aby było bezpieczniej na drogach powiatu suwalskiego

  Suwalscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzą od dzisiaj, na terenie miasta i powiatu, działania kontrolne pn. „Dyskoteka". Mają one na celu zmniejszenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Suwalski policjant czujny nawet na zakupach

  Suwalski policjant, w czasie wolnym od służby, zauważył mężczyznę, który uderzył pracownicę sklepu i uciekł z łupem. Funkcjonariusz zatrzymał 36-latka i przytrzymał go do przyjazdu patrolu. Podejrzany usłyszał już zarzut rozboju. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

 2. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! Już od najbliższego piątku „Mapa” dostępna będzie na stronach internetowych podlaskiej Policji.

 3. Policjant rozmawiał o bezpieczeństwie z przedszkolakami

  Policjant spotkał się z dziećmi w Przedszkolu ,,Little Star”. Mundurowy w ramach akcji ,,Kręci mnie bezpieczeństwo..przez cały rok” uczył najmłodszych uczestników ruchu drogowego, jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

 4. Kolejny pirat drogowy zatrzymany dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Policjanci zatrzymali prawo jazdy 22-latkowi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 5. Trzech piratów drogowych straciło prawo jazdy w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy trzem kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Zostali zatrzymani w miejscach zaznaczonych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Praca w Policji