Kradł w sklepach - usłyszał zarzut - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł w sklepach - usłyszał zarzut

Data publikacji 31.10.2019

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże artykułów spożywczych i przemysłowych ze sklepów na Osiedlu Północ. Właściciele oszacowali straty na łączną kwotę ponad 1100 złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut. Teraz dalszym losem 33-latka zajmie się sąd.

Suwalscy policjanci otrzymali zgłoszenia dotyczące kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych w kilku sklepach na Osiedlu Północ w Suwałkach. Proceder trwał ostatnie dwa tygodnie. Właściciele oszacowali straty na łaczną kwotę ponad 1100 złotych. Policjanci zajmujący się sprawą błyskawicznie zgromadzili materiał dowodowy. Jego analiza doprowadziła mundurowych do ustalenia danych podejrzanego o dokonanie kradzieży sklepowych. Zatrzymanym okazał się jeden z mieszkańców Suwałk.

Funkcjonariusze wkroczyli wczoraj do mieszkania zajmowanego przez 33-latka. Wizyta policjantów wyraźnie zaskoczyła mężczyznę. Suwalczanin trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszał zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

  • Kradł w sklepach, usłyszał zarzuty
  • Kradł w sklepach, usłyszał zarzuty
  • Kradł w sklepach - usłyszał zarzut