Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2019 - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2019

Data publikacji 29.04.2019

Suwalscy policjanci towarzyszyli motocyklistom podczas „Rozpoczęcia sezonu motocyklowego Suwałki 2019”. Mundurowi zapewnili miłośnikom dwóch kółek bezpieczny przejazd przez miasto oraz przypominali kierującym o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

W minioną sobotę, na torze kartingowym przy Zespole Szkół nr 6 w Suwałkach, kilkuset motocyklistów z Suwałk i całego regionu oficjalnie zainaugurowało rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2019.

Miłośnikom dwóch kółek, jak co roku, towarzyszyli policjanci z suwalskiej drogówki. Mundurowi zadbali o bezpieczny przejazd kolumny motocyklistów do Parku Konstytucji 3 Maja, gdzie można było obejrzeć piękne jednoślady i podzielić się motocyklową pasją.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego było nie tylko okazją do świętowania fanów jednośladów, ale także doskonałym momentem do podniesienia świadomości wszystkich uczestników ruchu drogowego na temat zagrożeń w ruchu drogowym oraz przypomnienia, że bezpieczeństwo jego uczestników jest sumą, na którą składa się szacunek, zrozumienie i rozwaga.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, szacunek, empatię.


 

  • Na pierwszym planie dwa motocykle policyjne, w głębi grupa motocyklistów
  • Policjant w umundurowaniu służbowym, w białej czapce stoi przed grupą motocyklistów
  • Na pierwszym planie radiowóz, na drugim- grupa motocyklistów, przemieszczająca się ulicą
  • Na pierwszym planie policjant przy motocyklu służbowym, w głębi- radiowóz i grupa motocyklistów na tle parku
  • Na pierwszym planie dwóch policjantów w kombinezonach i kaskach, obok nich motocykl policyjny, w głębi grupa motocyklistów
  • Radiowóz policyjny, w głębi grupa motocyklistów