Zatrzymany z amfetaminą - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z amfetaminą

Data publikacji 20.03.2019

Policjanci z suwalskiej patrolówki ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę u 31-letniego mieszkańca Suwałk. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Wczoraj około godziny 1.30 uwagę policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zwróciło Audi, które gwałtownie wyjechało na drogę. Mundurowi postanowili skontrolować auto. W trakcie czynności, siedzący na fotelu kierowcy, 31-latek usiłował schować przy kierownicy zawiniątko. Nie umknęło to uwadze funkcjonariuszy. Policjanci zabezpieczyli torebkę z zapięciem strunowym, w której znajdował się biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina o łącznej wadze 3 gramów. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 

  • Dwóch policjantów w umundurowaniu służbowym prowadzi klatką budynku mężczyznę, który ma założone z tyłu na rękach kajdanki
  • Na wadze elektronicznej leży torebka foliowa z zapięciem strunowym, w której znajduje się biały proszek.
  • Policjant w kamizelce odblaskowej stoi przy granatowym samochodzie, który ma otwarty bagażnik. W bagażniku znajduje się pies, który ma na szelkach napis "POLICJA".