KRYMINALNI ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY I ODZYSKALI SKRADZIONY ROWER - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KRYMINALNI ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY I ODZYSKALI SKRADZIONY ROWER

Data publikacji 11.03.2019

Suwalscy kryminalni ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież roweru. Odzyskali też skradziony przez 42-latka jednoślad, który ukradł spod sklepu w Suwałkach na Osiedlu Kamena. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W miniony czwartek, w godzinach porannych, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach został zawiadomiony o kradzieży roweru spod jednego ze sklepów na Osiedlu Kamena w Suwałkach. Dzięki intensywnej pracy i dobremu rozpoznaniu, już trzy godziny od zawiadomienia o popełnionym przestępstwie, suwalscy kryminalni ustalili i zatrzymali 42- latka podejrzanego o tą kradzież. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie dlatego też trzeźwiał w policyjnym areszcie. W międzyczasie policjanci odzyskali skradziony przez zatrzymanego jednoślad wart 600 zł., który ukrył w miejscu swego przebywania. Po wytrzeźwieniu 42- latek usłyszał zarzut kradzieży. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.


 

  • Mężczyzna w granatowej kurtce z napisem na plecach "POLICJA" prowadzi korytarzem rower.
  • Za kratami widać dwóch mężczyzn. Jeden z nich to policjant w umundurowaniu służbowym, drugi, to mężczyzna ubrany w ciemną kurtkę.
  • Dwóch policjantów w umundurowaniu służbowym sprowadzają po schodach mężczyznę w ciemnej kurtce, który na rękach z tyłu ma założone kajdanki.