Przedświąteczna akcja suwalskich policjantów - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedświąteczna akcja suwalskich policjantów

Data publikacji 03.12.2018

Policjanci i pracownicy suwalskiej komendy, kolejny już raz, włączyli się w ogólnopolskie akcje przedświątecznej pomocy. Zorganizowali zbiórkę żywności oraz środków czystości i zabawek, przygotowując prezenty kombatantom, Sybirakom oraz Łagiernikom i Żołnierzom Armii Krajowej z Białorusi i Litwy, ale także potrzebującym rodzinom z okolic Krzemieńca i dzieciom z Domów Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem.

Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, kolejny już raz, włączyli się w akcję „Paczka Bożonarodzeniowa 2018", organizowanej przez Koło Przyjaciół Sybiraków w Sejnach. Przez kilka ostatnich dni policjanci i pracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, na czele z komendantami, gromadzili produkty żywnościowe i środki czystości.

Świąteczne prezenty mundurowi przygotowali również dzieciom z Domów Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem oraz, w ramach "Paczki dla Rodaka", potrzebującym rodzinom z okolic Krzemieńca.

Dzięki zaangażowaniu policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach jeszcze przed świętami prezenty zostaną przekazane dzieciom i naszym rodakom, którzy po II wojnie światowej pozostali za wschodnią granicą Polski.

Wyrażamy nadzieję, że tego typu działania choć trochę pomogą potrzebującym i sprawią, że zbliżające się święta będą dla nich radośniejsze.