Podziękowanie dla suwalskiego dzielnicowego - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla suwalskiego dzielnicowego

Mieszkańcy jednego z suwalskich osiedli, za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, podziękowali dzielnicowemu. Suwalski policjant dzięki systematycznie podejmowanym interwencjom wobec kierowców niestosujących się do przepisów ruchu drogowego wyeliminował zagrożenie nieprawidłowego parkowania pojazdów.

Wszystkie sygnały naniesione przez mieszkańców na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa są natychmiast sprawdzane przez suwalskich policjantów. Mundurowi wnikliwie weryfikują wskazane zagrożenia. Tak też było w przypadku zgłoszeń dotyczących nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów w rejonie osiedla Hańcza w Suwałkach. 

Dzielnicowy, podczas systematycznych kontroli, ujawnił wiele przypadków niestosowania się kierowców do przepisów ruchu drogowego. Dzięki przeprowadzanym interwencjom suwalskiemu policjantowi udało się wyeliminować zagrożenie. Mieszkańcy osiedla w odpowiedzi na podejmowane przez dzielnicowego działania, za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, podziękowali za wyeliminowanie zagrożenia nieprawidłowego parkowania na skrzyżowaniu ulic Rzeszowskiej i Augustowskiej w Suwałkach.

Chcesz mieć wpływ w swojej okolicy na bezpieczeństwo działaj! Podziel się swoimi spostrzeżeniami! Reaguj na zagrożenia! Odwiedź Krajową Mapę zagrożeń bezpieczeństwa. Wejdź na stronę internetową Policji: www.suwalki.policja.gov.pl. To narzędzie pozwala na identyfikowanie skali i rodzaju zagrożeń. Wskaż miejsca, w których chcesz częstszych patroli Policji. Warte uwagi jest też to, że strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego.