Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez suwalskich kryminalnych - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez suwalskich kryminalnych

Data publikacji 21.05.2018

Suwalscy kryminalni zatrzymali 49-letniego mieszkańca województwa pomorskiego, który od ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany listem gończym mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań w Suwałkach. Zatrzymany trafił prosto do zakładu karnego.

49-letni mieszkaniec województwa pomorskiego  był od ubiegłego roku poszukiwany przez policję. Sąd kilkukrotnie wystawiał mu nakazy, aby stawił się do odbycia kary za przestępstwa, które miał na sumieniu. Ten jednak za nic miał wymiar sprawiedliwości i się ukrywał. W konsekwencji w styczniu sąd wydał za nim list gończy.

W miniony piątek policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania ustalili, że poszukiwany może przebywać w jednym z suwalskich mieszkań. Potwierdziły się ustalenia policjantów i w mieszkaniu, na osiedlu Północ, zatrzymali zaskoczonego 49 letniego mężczyznę.  Po wykonaniu niezbędnych czynności poszukiwany został przewieziony do zakładu karnego, gdzie ma do odbycia karę ponad dwóch lat  pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione w przeszłości.