Zwycięzcy gminnego BRD - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięzcy gminnego BRD

Data publikacji 09.04.2018

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Poddubówku oraz Gimnazjum w Płocicznie Tartak, to zwycięzcy gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Dzisiaj (09.04)  suwalscy policjanci współorganizowali  eliminacje do  Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół z terenu gminy Suwałki. Konkurs odbył się w Szkole w Płocicznie -Tartak. Uczniowie zmagali się z  testem wiedzy, dotyczącym przepisów drogowych, przygotowanym przez mundurowych. Po zagorzałej walce komisja wyłoniła zwycięzców. Wśród podstawówek liderem okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Poddubówku. Spośród gimnazjów najlepszymi okazali się uczniowie Gimnazjum w Płocicznie Tartak. Zwycięskie drużyny zostały uhonorowane nagrodami. Teraz będą reprezentować gminę Suwałki na powiatowym szczeblu turnieju 27 kwietnia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Suwałkach.

Spotkanie było też świetną okazją, aby promować zawód policjanta. Funkcjonariusz zachęcał młodych ludzi do wstąpienia w szeregi Policji.