Suwalskie służby mundurowe świętowały Dzień Kobiet - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Suwalskie służby mundurowe świętowały Dzień Kobiet

Data publikacji 10.03.2018

W Klubie 14 Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej w Suwałkach Panie, które na co dzień pracują w mundurze, bądź na stanowiskach cywilnych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji Święta Kobiet. W tym wyjątkowym spotkaniu wziął udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski oraz szefowie innych służb mundurowych województwa podlaskiego i powiatu suwalskiego.

Dziś w Klubie 14 Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej w Suwałkach Panie, które na co dzień pracują w mundurze, bądź na stanowiskach cywilnych w służbach mundurowych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji Święta Kobiet. W tym wyjątkowym spotkaniu wziął udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, który osobiście powitał każdą z przybyłych Pań, wręczając jej pięknego tulipana. W uroczystości uczestniczył także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski oraz szefowie innych służb mundurowych województwa podlaskiego i powiatu suwalskiego.

Podziękowania za profesjonalizm w wypełnianiu obowiązków, troskę o dom i rodzinę oraz służbę Polsce skierował do Pań jako pierwszy Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski przygotował zebranym Paniom niespodziankę w postaci okazjonalnego, żartobliwego wiersza, w którym podkreślił, że osobiście chciał złożyć życzenia Paniom z Suwałk, bo miał okazję, jako Komendant Miejski Policji w Suwałkach, poznać ich codzienny wkład w służbę oraz w pracę, a także ich nieustanną troskę o innych. Życzył wszystkim Paniom spokoju, miłości i jak najmniej trosk.

Także szefowie pozostałych służb mundurowych przekazali zebranym Paniom ciepłe słowa z okazji ich święta. Salwę śmiechu na sali wywołały życzenia nagrane przez żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, policjantów i małych mężczyzn z Przedszkola Samorządowego nr 51 w Białymstoku.

Na koniec spotkania zebrani w Klubie 14 Dywizjonu usłyszeli piękny recital, przygotowany przez zespół muzyczny.

Ponieważ serdeczności i uśmiechów nigdy za wiele… także Panie przygotowały Panom niespodziankę z okazji ich dzisiejszego święta, składając życzenia z okazji Dnia Mężczyzny i śpiewając "Sto lat".