Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Suwalscy policjanci informują mieszkańców o „Mapie zagrożeń bezpieczeństwa”

Data publikacji 18.07.2016

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zorganizowali punkty informacyjne, gdzie osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji, tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Pilotaż interaktywnej „Mapy” ruszył 01 lipca b.r., m.in. na terenie województwa podlaskiego.

W miniony weekend, w Suwałkach, przy Placu Marii Konopnickiej, suwalscy profilaktycy zorganizowali punkt informacyjny, aby jak najszerzej zaprezentować mieszkańcom miasta i powiatu suwalskiego nowe narzędzie Policji i ułatwić możliwość skorzystania z „Mapy” osobom, które na co dzień nie mają dostępu do Internetu.

Osoby zainteresowane mogły zapoznać się tam z nowym narzędziem, a obecni na miejscu policjanci i pracownicy Policji, oprócz wskazówek dotyczących posługiwania się „Mapą zagrożeń”, informowali zainteresowanych o różnego rodzaju zagrożeniach z jakimi mogą się spotkać, zwłaszcza w okresie letniego wypoczynku oraz przypominali zasady bezpieczeństwa. Można było  także oznakować swój rower. 

Jeszcze w tym tygodniu punkt informacyjny będzie funkcjonował na Placu Marii Konopnickiej, a każdy mieszkaniec uzyska w nim informacje na temat programu oraz szczegółowe instrukcje obsługi tego narzędzia.

Punkt Informacyjny na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach  będzie otwarty:

19.07.2016 r. (wtorek) w godzinach 8.00- 14.00

20.07.2016 r. (środa) w godzinach 8.00- 14.00

21.07.2016 r. (czwartek) w godzinach 8.00- 14.00

 

Zapraszamy do skorzystania z punktów informacyjnych!