,,Mapa zagrożeń bezpieczeństwa” - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

,,Mapa zagrożeń bezpieczeństwa”

Data publikacji 04.07.2016

Suwalscy policjanci informują o pilotażu interaktywnej ,, Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. Na placu Marii Konopnickiej zapoznają z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji.

Aby zapoznać z „Mapą zagrożeń bezpieczeństwa” suwalscy policjanci zorganizowali na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach punkt informacyjny dotyczące tego przedsięwzięcia. Osoby zainteresowane mogą tam zapoznać się z nowym narzędziem, a obecni na miejscu dzielnicowi, oprócz wskazówek dotyczących posługiwania się „Mapą zagrożeń”, udzielą też porad w zakresie możliwości zapewnienia bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania.

Mapy zagrożeń mają służyć poprawie bezpieczeństwa. Będzie to istotny element zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym. Powinny one służyć również optymalnej alokacji zasobów sprzętowo-kadrowych służb, w szczególności do podejmowania decyzji co do tworzenia komisariatów i posterunków Policji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia punktu informacyjnego na Placu Marii Konopnickiej   5 lipca 2016r.  (wtorek)  i 6 lipca 2016 r. (środa) w godzinach 9:00 – 15:00.

Zapraszamy w tym czasie również na znakowanie rowerów!