KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Mapa zagrożeń
przemoc
Konkurs ,,Zostań dzielnicowym Frankiem"
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Niebieska linia
Moja Komenda
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. Nietrzeźwy kierujący zatrzymany

  Nietrzeźwego sprawcę kolizji zatrzymali wczoraj policjanci z suwalskiej drogówki. 36-letni kierowca volkswagena uderzył w latarnię i odjechał. Okazało się, że miał on 2,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

 2. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo ,,Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego”

  Policjanci z suwalskiej "drogówki" przeprowadzają dziś na drogach powiatu działania pn. „Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego”. Patrole pojawiły się w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych.

 3. Kontrola autokarów przed letnimi wyjazdami

  Ostatni tydzień czerwca, a także najbliższe dwa miesiące wakacji to wzmożony okres wyjazdów dzieci i młodzieży. Podobnie, jak w poprzednich latach, policjanci z suwalskiej policji kontrolują autokary oraz pojazdy przewożące dzieci i młodzież.

 4. Działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  Suwalscy policjanci prowadzą dzisiaj działania pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Czynności te ukierunkowane są na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz wypracowanie właściwych zachowań tych uczestników na drogach.

 5. Bezpieczna "ósemka"

  Suwalscy policjanci prowadzą dzisiaj, od wczesnych godzin rannych, działania pod nazwą „Bezpieczna ósemka”. Celem akcji jest zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych na drodze krajowej nr 8.

 6.  Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2018

  Suwalscy policjanci towarzyszyli motocyklistom podczas „Rozpoczęcia sezonu motocyklowego Suwałki 2018”. Mundurowi zapewnili miłośnikom dwóch kółek bezpieczny przejazd przez miasto oraz przypominali kierującym o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Podejrzewani o pobicie w rękach policjantów

  Suwalscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o pobicie 26-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w centrum Suwałk. Czwórka zatrzymanych trafiła do policyjnego aresztu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

 2. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! Już od najbliższego piątku „Mapa” dostępna będzie na stronach internetowych podlaskiej Policji.

 3. POSZUKIWANI-ZATRZYMANI

  W wyniku intensywnych działań suwalscy policjanci tylko jednego poranka zatrzymali 3 osoby poszukiwane. Wśród zatrzymanych było dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi oraz 33-latka poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności za nieopłacenie grzywny.

 4. Ukradł puszkę z pieniędzmi - teraz odpowie przed sądem

  Suwalscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież puszki z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, na terenie miasta. 21-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 5. Udział suwalskiego policjanta w biegu sztafetowym - „Wokół Niepodległej”

  Suwalski policjant wraz z innymi służbami mundurowymi wziął udział w biegu sztafetowym pn. „Wokół Niepodległej” w ramach 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem imprezy jest Straż Graniczna. Bieg odbył się w godzinach wczesnoporannych.