KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Mapa zagrożeń
przemoc
Konkurs ,,Zostań dzielnicowym Frankiem"
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Niebieska linia
Moja Komenda
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. Nietrzeźwy kierujący zatrzymany

  Nietrzeźwego sprawcę kolizji zatrzymali wczoraj policjanci z suwalskiej drogówki. 36-letni kierowca volkswagena uderzył w latarnię i odjechał. Okazało się, że miał on 2,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

 2. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo ,,Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego”

  Policjanci z suwalskiej "drogówki" przeprowadzają dziś na drogach powiatu działania pn. „Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego”. Patrole pojawiły się w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych.

 3. Kontrola autokarów przed letnimi wyjazdami

  Ostatni tydzień czerwca, a także najbliższe dwa miesiące wakacji to wzmożony okres wyjazdów dzieci i młodzieży. Podobnie, jak w poprzednich latach, policjanci z suwalskiej policji kontrolują autokary oraz pojazdy przewożące dzieci i młodzież.

 4. Działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  Suwalscy policjanci prowadzą dzisiaj działania pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Czynności te ukierunkowane są na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz wypracowanie właściwych zachowań tych uczestników na drogach.

 5. Bezpieczna "ósemka"

  Suwalscy policjanci prowadzą dzisiaj, od wczesnych godzin rannych, działania pod nazwą „Bezpieczna ósemka”. Celem akcji jest zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych na drodze krajowej nr 8.

 6.  Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2018

  Suwalscy policjanci towarzyszyli motocyklistom podczas „Rozpoczęcia sezonu motocyklowego Suwałki 2018”. Mundurowi zapewnili miłośnikom dwóch kółek bezpieczny przejazd przez miasto oraz przypominali kierującym o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. CO MA WSPÓLNEGO AKCJA "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ" Z POŚCIGIEM ZA PRZESTĘPCAMI NA PLAŻY W SZELMENCIE?

  Dziś na plaży w Szelmencie było bardzo gorąco. Nie tylko słońce na to wpłynęło ale również pościg za przestępcami. Jak skończyła się na szczęście symulowana akcja pościgowa podlaskiej Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, zorganizowana w ramach II edycji ogólnopolskich działań pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” ? Dowiesz się o tym z rozwinięcia.

 2. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! Już od najbliższego piątku „Mapa” dostępna będzie na stronach internetowych podlaskiej Policji.

 3. Podejrzani o serię włamań i kradzieży zatrzymani

  Suwalscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przez miesiąc włamywali się kilkanaście razy. "Szajka" nastolatków w wieku 16, 17 i 19 lat okradała ogródki działkowe. Ich łupem padały kosiarki, elektronarzędzia i zestawy wędkarskie. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

 4. Oszust w rękach policjantów z Suwałk

  Policjanci z Suwałk zatrzymali 21-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut oszustwa i wyłudzenia 200 złotych. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

 5. Suwalscy policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzieże

  Suwalscy policjanci zatrzymali dwie kobiety podejrzane o liczne kradzieże kieszonkowe na terenie jednego z obiektów handlowych. W ręce mundurowych wpadł również ich 60-letni pomocnik. Cała trójka usłyszała już zarzuty i decyzją sądu została tymczasowo aresztowana.