KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Mapa zagrożeń
Woda
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Moja Komenda
AKCJA PN. "ZOSTAŃ DZIELNICOWYM FRANKIEM"
Niebieska linia

Ruch drogowy

 1. PONIEDZIAŁKOWE DZIAŁANIA SUWALSKIEJ DROGÓWKI

  Ponad 80 skontrolowanych pojazdów, 140 kontroli stanu trzeźwości i 79 ujawnionych wykroczeń, to wynik działań suwalskiej drogówki. Głównym ich celem było zapewnienie bezpieczeństwa na drogach powiatu suwalskiego.

 2. KRAJOWA RADA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO RUSZA Z NOWĄ KAMPANIĄ SPOŁECZNĄ PT. „KIERUJESZ ŻYCIEM”

  Kampania „Kierujesz życiem” ma na celu kształtowanie świadomości oraz zachęcenie odbiorców do przestrzegania przepisów ruchu drogowego w zakresie obowiązujących limitów prędkości jazdy oraz dostosowania tej prędkości do warunków ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem odbiorców w grupie wiekowej 18-24 lata.

 3. „BEZPIECZNY PRZEJAZD” W SUWAŁKACH

  Policjanci z suwalskiej drogówki, wspólnie z przedstawicielami Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku oraz Służby Ochrony Kolei, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, przeprowadzili kolejne działania profilaktyczne „Bezpieczny przejazd”. Akcja objęta jest honorowym patronatem przez Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 4. Wakacje z suwalską Policją

  Komenda Miejska Policji w Suwałkach, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Suwałkach i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zorganizowały kolejną czwartkową akcję profilaktyczną nad zalewem Arkadia w Suwałkach. Był pokaz sprzętu policyjnego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz konkursy z nagrodami i mnóstwo zabawy.

 5. "AKCJA KRZYŚ 2017" Z SUWALSKIMI POLICJANTAMI

  Suwalscy policjanci włączyli się do udziału w czternastej edycji "Akcji Krzyś". Podczas tegorocznego spotkania promowano bezpieczne zachowania na drodze pod hasłem „Pomagaj potrzebującym na drodze".

 6. DZIAŁANIA „TRUCK & BUS” NA SUWALSKICH DROGACH

  Policjanci z suwalskiej drogówki, w ramach realizowanych działań pn. "Truck & Bus", kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze sprawdzali m.in. trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz prędkość, z jaką poruszają się po drogach

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. ,,Bezpieczna woda” na Suwalszczyźnie

  Suwalscy policjanci, w miniony długi weekend, ponownie przeprowadzili działania „Bezpieczna woda”. Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa na wodach i obszarach przywodnych na Suwalszczyźnie. Prowadzone działania zaszczycił swoja obecnością Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Jarosław Zieliński.

 2. „Bezpieczny rowerzysta” na Suwalszczyźnie

  Policjanci z suwalskiej drogówki prowadzili działania pn. „Bezpieczny rowerzysta”. Policyjna akcja promuje bezpieczne, zgodne z przepisami i odpowiedzialne uczestnictwo w ruchu drogowym. Została zrealizowana w ramach opracowanego przez MSWiA programu "Kręci mnie bezpieczeństwo".

 3. OGÓLNODOSTĘPNY ALKOMAT W SUWALSKIEJ KOMENDZIE POLICJI

  Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyło się uroczyste przekazanie ogólnodostępnego urządzenia do badania stanu trzeźwości. Każdy chętny będzie mógł samodzielnie sprawdzić, czy może wsiąść za kierownicę.

 4. WSPÓLNIE ZADBAJMY O BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS DŁUGIEGO WEEKENDU

  Przed nami długi sierpniowy weekend. Wiele osób korzystając ze słonecznej pogody będzie wypoczywało nad wodą. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas kąpieli. Na drogach naszego miasta i powiatu, zwłaszcza tych prowadzących do miejscowości turystycznych, będzie panował wzmożony ruchu. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności, dostosowanie prędkości do panujących warunków i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 5. Kolejni nietrzeźwi kierujący zatrzymani

  Kierowcy, widząc na drodze ,,podejrzane manewry’’ jadącego alfa romeo, postanowili działać. Gdy tylko pojazd zatrzymał się, czujni obywatele, zabrali kierowcy kluczyki i powiadomił Policję. Wynik badania alkomatem wskazał ponad 2,7 promila. Być może dzięki tej reakcji nie doszło do tragedii, bo pijani na drogach „wiozą śmierć”.