KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Mapa zagrożeń
przemoc
Konkurs ,,Zostań dzielnicowym Frankiem"
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Niebieska linia
Moja Komenda
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. Działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  Suwalscy policjanci prowadzą dzisiaj działania pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Czynności te ukierunkowane są na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz wypracowanie właściwych zachowań tych uczestników na drogach.

 2. Bezpieczna "ósemka"

  Suwalscy policjanci prowadzą dzisiaj, od wczesnych godzin rannych, działania pod nazwą „Bezpieczna ósemka”. Celem akcji jest zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych na drodze krajowej nr 8.

 3.  Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2018

  Suwalscy policjanci towarzyszyli motocyklistom podczas „Rozpoczęcia sezonu motocyklowego Suwałki 2018”. Mundurowi zapewnili miłośnikom dwóch kółek bezpieczny przejazd przez miasto oraz przypominali kierującym o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

 4. Długi majowy weekend przed nami – pamiętajmy o bezpieczeństwie…

  Przed nami długi majowy weekend. Jak co roku podlascy policjanci będą w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających. Mundurowi apelują - pamiętajmy o bezpieczeństwie.

 5. Policyjne działania „Trzeźwy autobus”

  Policjanci z suwalskiej drogówki, w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, cyklicznie prowadzą różnego rodzaju działania kontrolno- prewencyjne. Wczoraj swą uwagę szczególnie skupili na kierowcach autobusów, którzy kierując swoimi pojazdami, są odpowiedzialni także za bezpieczną podróż swoich pasażerów. Niestety nie wszyscy byli odpowiedzialni.

 6. Policyjne działania pn. „TELEFONY”

  Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno- prewencyjne pn. „TELEFONY". Mają one na celu egzekwowanie stosowania się kierujących do zakazu korzystania podczas jazdy z telefonu, wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Zabezpieczona kontrabanda na terenie powiatu suwalskiego

  Ponad 3350 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno–Skarbowego. Nielegalny towar znajdował się w dwóch samochodach osobowych. Właściciel kontrabandy wczoraj usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 2. Posiadali narkotyki – zostali zatrzymani

  Suwalscy kryminalni zatrzymali podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że znalezione przy mężczyznach narkotyki to amfetamina, ekstazy oraz marihuana. Teraz dalszym losem podejrzanych zajmie się sąd.

 3. Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących

  Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zdecydowali się na prowadzenie samochodów będąc w stanie nietrzeźwości. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd. Mundurowi apelują o rozwagę na drodze oraz o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 4. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! Już od najbliższego piątku „Mapa” dostępna będzie na stronach internetowych podlaskiej Policji.

 5. Lekcja profilaktyki w Kaletniku

  O prawnych, medycznych i psychologicznych aspektach stosowania środków psychoaktywnych rozmawiali z uczniami Szkoły Podstawowej w Kaletniku przedstawiciele Policji i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Profilaktycy wskazywali młodym ludziom, jakie zagrożenia niosą za sobą substancje psychoaktywne, w tym dopalacze. Jednocześnie do dzieci apelowano o rozsądne spędzanie czasu wolnego od nauki.

Praca w Policji