KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Suwalscy policjanci przypominają o odblaskach

  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przypominali o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówili o zmianach, jak też bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 2. Suwalscy policjanci przypominają o odblaskach

  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przypominali o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego, mówili o zmianach, jak też bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 3. Suwalscy policjanci rozdawali niebieskie serduszka

  Suwalscy policjanci rozdawali niebieskie serduszka w ramach kampanii społecznej „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Akcja skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które poprzez pozytywne emocje mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy.

 4. Potrącenie 8-latka

  31- letnia kierująca lupo potrąciła przechodzącego na przejściu dla pieszych 8-latka. Z obrażeniami ciała trafił on do szpitala. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci

 5. Działania „Truck-Bus” na drogach powiatu suwalskiego

  Policjanci suwalskiej drogówki, w ramach realizowanych działań pn. "Truck-Bus", kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze m.in. sprawdzali trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, jak też czy kierujący i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa.

 6. Niechronieni uczestnicy ruchu

  Mundurowi z suwalskiej drogówki podczas działań ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu przypominają pieszym między innymi o obowiązku używania elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Suwałkach

  W związku z organizacją ogólnopolskiego "Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem", przez cały rozpoczynający się tydzień instytucje zajmujące się bezpieczeństwem, organizują inicjatywy mające na celu zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych i ofiar przestępstw.

 2. Zatrzymani za narkotyki

  W ręce suwalskich policjantów wpadł 55-latek, u którego w mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli blisko ćwierć kilograma amfetaminy o czarnorynkowej wartości ponad 12 tysięcy złotych. Teraz o losie mężczyzny zadecyduje sąd. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

 3. Zginął w pożarze

  Jedna osoba zginęła w wyniku pożaru drewnianego domu w gminie Szypliszki. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

 4. I Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

  Komendant Miejski Policji w Suwałkach wspólnie z Dowódcą 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej w Suwałkach, Komendantem Placówki Straży Granicznej oraz Naczelnikiem Urzędu Celnego w Suwałkach objęli Patronatem Honorowym I Olimpiadę Wiedzy o Bezpieczeństwie.

 5. ,,Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" 2015 r.

  Przed nami kolejny „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W tym roku każdy zainteresowany suwalczanin będzie mógł zgłosić się o poradę w dniach od 23 do 28 lutego 2015 r także do funkcjonariuszy Policji. Komenda Miejska Policji w Suwałkach wzorem lat ubiegłych przystępuje bowiem do współpracy na rzecz zwrócenia uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.