KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Dwa wypadki w powiecie suwalskim

  Do dwóch wypadków doszło wczoraj na drogach powiatu suwalskiego. W obu przypadkach sprawcom zdarzeń policjanci zatrzymali prawa jazdy.

 2. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

  Suwalscy policjanci szukają świadków zdarzenia  jakie miało miejsce 13 stycznia 2015 r. na skrzyżowaniu ulic  Sikorskiego i  Staszica.

 3. Zatrzymano czterech nietrzeźwych kierujących

  Suwalscy policjanci zatrzymali na terenie miasta 4 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu.. Teraz postępowaniem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

 4. Wypadek drogowy na skrzyżowaniu ulic Świerkowej i Lipowej

  81-letni kierujący nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącej  z naprzeciwka, doprowadzając do zderzenia dwóch audi. W wyniku wypadku kierująca audi trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

 5. Potrącenia w powiecie suwalskim

  Wczoraj na terenie powiatu suwalskiego doszło do dwóch potrąceń osób pieszych. Okazało się, że obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, a jeden z nich nie miał wymaganych elementów odblaskowych. W wyniku zdarzeń 45 i 55-latek trafili do szpitala. Teraz dokładne okoliczności wypadków oraz ich przyczyny wyjaśniają policjanci z Suwałk.

 6. Potrącenie 83-latka na drodze krajowej nr 8

  Kierujący hyundaj-em prawdopodobnie potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. 83-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz suwalscy policjanci.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Zanim podpiszesz

Najczęściej czytane

 1. Bezpieczne ferie 2015 w Suwałkach

  Suwalscy policjanci kontynuują działania prewencyjne w ramach akcji „Bezpieczne ferie”.  Wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Suwałkach oraz funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej z Rutki Tartak odwiedzają uczniów szkół podstawowych. Podczas spotkań rozmawiają z dziećmi na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego wypoczynku w okresie ferii zimowych.

 2. Turniej Strzelecki

  W drugim tygodniu ferii zimowych suwalska Policja zaprasza młodzież ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz uczelni wyższych do udziału w  Turnieju Strzeleckim.

 3. Poszukiwani suwalczanie wpadli w Wielkiej Brytanii

  Trzej suwalczanie byli poszukiwani listami gończymi oraz Europejskimi Nakazami Aresztowania w związku z oszustwami i pobiciem. Mężczyźni ukrywali się poza granicami naszego kraju. Dzięki współpracy policjantów z Zespołu Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach i angielskich funkcjonariuszy, poszukiwani trafili już do kraju i tu staną przed sądem.

 4. Wypadek drogowy na skrzyżowaniu ulic Świerkowej i Lipowej

  81-letni kierujący nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącej  z naprzeciwka, doprowadzając do zderzenia dwóch audi. W wyniku wypadku kierująca audi trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

 5. Bezpieczne ferie

  Suwalscy policjanci kontynuują działania prewencyjne w ramach akcji „Bezpieczne ferie”.  Wczoraj spotkali się z dziećmi w Zespole Szkół w Filipowie, rozmawiali z uczniami o bezpiecznych i odpowiedzialnych sposobach  spędzania wolnego czasu.