KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Jechali pijani i za szybko- zostali zatrzymani

  Trzech pijanych bez uprawnień kierowców zatrzymali w miniony weekend suwalscy policjanci. Zatrzymano prawo jazdy kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 59 km/h za szybko.

 2. Wakacje 2015….

  Trwa pierwszy wakacyjny weekend. Suwalscy policjanci przez cały okres letniego wypoczynku będą intensywnie pełnić służbę czuwając nad bezpieczeństwem osób wypoczywających.

 3. Promujmy modę na bezpieczeństwo!

  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach kolejny raz przypominali o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówili o zmianach przepisów, jak też o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 4. Potrącenie na przejściu dla pieszych

  Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia matki z dzieckiem. Kierującemu autobusem zatrzymano prawo jazdy. Suwalscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 5. Zabezpieczenie Bożego Ciała

  W najbliższy czwartek Boże Ciało. Suwalscy policjanci, jak co roku, zabezpieczać będą trasy procesji organizowanych przez parafie rzymsko – katolickie. W tym roku wszystkie odbywać się będą między godz. 10:20, a 14:30. Oznacza to możliwość wystąpienia chwilowych utrudnień w ruchu drogowym.

 6. Pijany wjechał samochodem do rzeki

  34-latek wjechał do rzeki golfem. Kierowca pojazdu i jego pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń. Sami opuścili pojazd. Jak się okazało obaj uczestnicy zdarzenia byli pijani. Teraz nietrzeźwy kierujący będzie tłumaczył się ze swojego zachowania przed sądem.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane