KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

  Suwalscy policjanci szukają świadków zdarzenia  jakie miało miejsce 13 stycznia 2015 r. na skrzyżowaniu ulic  Sikorskiego i  Staszica.

 2. Zatrzymano czterech nietrzeźwych kierujących

  Suwalscy policjanci zatrzymali na terenie miasta 4 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu.. Teraz postępowaniem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

 3. Wypadek drogowy na skrzyżowaniu ulic Świerkowej i Lipowej

  81-letni kierujący nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącej  z naprzeciwka, doprowadzając do zderzenia dwóch audi. W wyniku wypadku kierująca audi trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

 4. Potrącenia w powiecie suwalskim

  Wczoraj na terenie powiatu suwalskiego doszło do dwóch potrąceń osób pieszych. Okazało się, że obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, a jeden z nich nie miał wymaganych elementów odblaskowych. W wyniku zdarzeń 45 i 55-latek trafili do szpitala. Teraz dokładne okoliczności wypadków oraz ich przyczyny wyjaśniają policjanci z Suwałk.

 5. Potrącenie 83-latka na drodze krajowej nr 8

  Kierujący hyundaj-em prawdopodobnie potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. 83-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz suwalscy policjanci.

 6. Zdarzenie drogowe na trasie Okuniowiec- Suwałki

  Kierująca audi najprawdopodobniej nie dostosowałaprędkości do warunków drogowych, wpadła w poślizg, a następnie zjechała naprzeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z daf- em. W wyniku zaistniałegozdarzenia 38-letnia kobieta trafiła do szpitala.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Zanim podpiszesz

Najczęściej czytane