KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Jechali pijani i za szybko- zostali zatrzymani

  Trzech pijanych bez uprawnień kierowców zatrzymali w miniony weekend suwalscy policjanci. Zatrzymano prawo jazdy kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 59 km/h za szybko.

 2. Wakacje 2015….

  Trwa pierwszy wakacyjny weekend. Suwalscy policjanci przez cały okres letniego wypoczynku będą intensywnie pełnić służbę czuwając nad bezpieczeństwem osób wypoczywających.

 3. Promujmy modę na bezpieczeństwo!

  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach kolejny raz przypominali o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówili o zmianach przepisów, jak też o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 4. Potrącenie na przejściu dla pieszych

  Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia matki z dzieckiem. Kierującemu autobusem zatrzymano prawo jazdy. Suwalscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 5. Zabezpieczenie Bożego Ciała

  W najbliższy czwartek Boże Ciało. Suwalscy policjanci, jak co roku, zabezpieczać będą trasy procesji organizowanych przez parafie rzymsko – katolickie. W tym roku wszystkie odbywać się będą między godz. 10:20, a 14:30. Oznacza to możliwość wystąpienia chwilowych utrudnień w ruchu drogowym.

 6. Pijany wjechał samochodem do rzeki

  34-latek wjechał do rzeki golfem. Kierowca pojazdu i jego pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń. Sami opuścili pojazd. Jak się okazało obaj uczestnicy zdarzenia byli pijani. Teraz nietrzeźwy kierujący będzie tłumaczył się ze swojego zachowania przed sądem.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. Plaża 2015 w Starym Folwarku

  Dzisiaj na plaży przy Muzeum Wigier w Starym Folwarku odbyły się działania profilaktyczne p.n. „Plaża 2015” zorganizowane przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach, Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach i Suwalskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 2. Bezpieczne Wakacje

  Suwalska Policja wspólnie z Fundacją EGO zorganizowała piknik rodzinny pn. "Rodzina w kolorach lata".

 3. Poszukujemy osób pokrzywdzonych

  Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poszukują osób pokrzywdzonych.

 4. Konkurs ,,Prosto ze szkoły"

  Komendant Miejski Policji w Suwałkach, Prezydent Miasta Suwałki oraz Starosta Suwalski serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli do udziału w VI edycji konkursu filmowego „Prosto ze szkoły”.

 5. Zapraszamy na plażę przy Muzeum Wigier w Starym Folwarku

  Suwalscy i białostoccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego i Suwalskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zapraszają na wakacyjną akcję profilaktyczno – edukacyjną, która odbędzie się na plaży przy Muzeum Wigier w Starym Folwarku. W programie m.in. pokaz ratowania osoby tonącej i udzielania jej pierwszej pomocy przedmedycznej i medycznej, pokaz sprzętu do ratownictwa wodnego i medycznego oraz praktycznego jego wykorzystania, pokaz tresury i wykorzystania policyjnych psów służbowych.