KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. Druga edycja projektu profilaktycznego pn. "Życiowe dylematy- konsekwencje wyborów"

  W Cinema Lumiere w Suwałkach odbyło się drugie spotkanie profilaktyczne pn. "Życiowe dylematy- konsekwencje wyborów". Na zaproszenie suwalskiej Policji do kina przyszła młodzież gimnazjalna, uczniowie szkół średnich oraz doświadczeni specjaliści z zakresu psychologii i terapii.

 2. Nietrzeźwi kierujący w Suwałkach

  Suwalscy policjanci zatrzymali na terenie miasta 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. To wynik policyjnych kontroli z wielkanocnego weekendu. Teraz postępowaniem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd. 

 3. Wspólne działania Policji i Straży Granicznej

  Przedstawiciele suwalskiej Policji i Straży Granicznej z Rutki Tartak spotkali się z uczniami Zespołu Szkół w Jeleniewie. Głównym tematem rozmowy była odpowiedzialność prawna nieletnich oraz cyberprzemoc.

 4. Konkurs ,,Prosto ze szkoły"

  Komendant Miejski Policji w Suwałkach, Prezydent Miasta Suwałki oraz Starosta Suwalski serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli do udziału w VI edycji konkursu filmowego „Prosto ze szkoły”.

 5. Kontrabanda w mieszkaniu

  Blisko 3 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci i celnicy. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Teraz 73-letnia właścicielka kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.