KMP Suwałki

Aktualności

Blok KWP

Mapa zagrożeń
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Moja Komenda
Niebieska linia

Ruch drogowy

 1. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę

  Kierowca ciężarówki w miejscowości Raczki stracił panowanie nad kierownicą i zjechał do rowu. Okazało się, że 56-latek był pijany. Teraz dalszym jego losem zajmie się sąd.

 2. ,,Kręci Cię bezpieczeństwo?" Dołącz do akcji!

  W rozpoczętym już sezonie rowerowym wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach i ścieżkach rowerowych. 21 maja (niedziela) 2017 roku, o godz. 14.00 w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” - spotkajmy się w Suwałkach przy ul. Wyszyńskiego 3, na placu przy kościele.

 3. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, a potem próbował wręczyć łapówkę policjantom

  52-letni obywatel Łotwy próbował wręczyć suwalskim policjantom łapówkę, w zamian za odstąpienie przez nich od swoich czynności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

 4. Bezpieczny, bo z odblaskami.

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach sukcesywnie przypominają pieszym o obowiązku noszenia elementów odblaskowych, zwłaszcza poza terenem zabudowanym.

 5. Akcja „Motocykl” na terenie powiatu suwalskiego

  Policjanci suwalskiej drogówki ponownie przeprowadzili działania „Motocykl”, w trakcie których zwracali uwagę na zachowania motocyklistów na drogach powiatu suwalskiego.

 6. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2017

  Suwalscy policjanci towarzyszyli motocyklistom podczas akcji „Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2017”. Edukowali kierowców w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze. Mundurowi zapewnili też bezpieczeństwo miłośnikom dwóch kółek, podczas ich widowiskowego przejazdu ulicami miasta.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Eliminacje do konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2017"

  W Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyły się eliminacje powiatowe do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2017”. Udział w nich wzięli wszyscy policjanci z suwalskiej „drogówki”

 2. Uwaga na oszustów – znowu działają! Ostrzeż swoich bliskich!

  Oszuści, wyłudzający pieniądze metodą „na wnuczka, policjanta…” - nie próżnują. Niestety, pomimo wielu apeli i ostrzeżeń ze strony Policji, mundurowi nadal otrzymują zgłoszenia o udanych oszustwach. Wczoraj ofiarą przestępców padła 82-letnia mieszkanka Suwałk. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i czujność przy podejmowaniu szybkich decyzji finansowych.

 3. Warsztaty filmowe z suwalską Policją

  Już po raz ósmy Komenda Miejska Policji w Suwałkach organizuje Konkurs Filmowy pn. „Prosto ze szkoły”. W tym roku dodatkową atrakcją przedsięwzięcia były warsztaty filmowe, dzięki którym młodzi filmowy będą mogli profesjonalnie realizować swoje projekty.

 4. Suwalska majówka z policjantami

  O ,, Mojej Komendzie” i ,,Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa” mówili policjanci podczas suwalskiej majówki. Nie zabrakło też profilaktyki i zajęć edukacyjnych dla najmłodszych.

 5. Uczniowie z wizytą u suwalskich policjantów

  Suwalscy policjanci gościli drugoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Suwałkach oraz przedstawicieli żandarmerii amerykańskiej i brytyjskiej. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się pracy mundurowych, a przy okazji przypominały zasady bezpiecznego zachowania.